News

NKHTGT 2020: update in uncertain times

By 24 March 2020 No Comments

Beste rijders, leden,

Wij brengen jullie graag op de hoogte van wat deze onzekere tijd nu voor onze vereniging betekent en wat de consequenties voor het verdere verloop van het raceseizoen kunnen zijn.

Op dit moment hebben wij alleen de zekerheid dat het evenement ‘Preis der Stadt Stuttgart’ op de Hockenheimring (17-19 april) niet doorgaat op de geplande datum. Wij gaan er vanuit dat het evenement later dit jaar zal plaatsvinden. Uiteraard houden wij contact hierover met de organisator.

Het volgende evenement, de ‘Historic Zandvoort Trophy’ (22-24 mei), is afgaande op de recente berichten ook uiterst onzeker. Wij wachten op bevestiging van het uitstel van dit evenement door de organisator, de HARC. Ook voor dit evenement gaan we ervan uit dat dit later dit jaar alsnog doorgaat.

Op dit moment gaan wij ervan uit dat het nog steeds mogelijk is om races in 6 evenementen te rijden. Het bestuur zal er alles aan doen om dat te bewerkstelligen, zo nodig door races in een andere dan de geplande evenementen in te kopen.

Als er toch minder dan zes evenementen kunnen doorgaan, dan heeft dat uiteraard financiële gevolgen. Wij zullen – ervan uitgaande dat onze vereniging geen kosten heeft aan geannuleerde evenementen – naar evenredigheid het betaalde inschrijfgeld van package deals terugbetalen.

Op dit moment is alleen de Historische Zandvoort Trophy volledig betaald en zijn aanbetalingen gedaan voor de Zolder Superprix en de Le Mans Motors Cup. Verdere betalingen zijn opgeschort en wordt er in overleg getreden met de betrokken organisaties. Hierdoor blijft de financiële situatie van de vereniging gezond.

Wij hopen dat het gewone leven snel hervat kan worden en hopen van harte dat jullie, jullie familie en jullie dierbaren gezond door deze bijzondere tijd heenkomen. Voor de tweede helft van 2020 verheugen we ons op een mooi NKHTGT seizoen. We zien jullie graag snel weer aan de start.

Dear drivers, members,

We would like to give you an update on the consequences of these very uncertain times for the NKHTGT and the upcoming racing season.

At this moment, it is confirmed that our first race, the ‘Preis der Stadt Stuttgart’ at Hockenheimring (April 17-19) will not take place in the scheduled weekend. We assume that the event will take place later in the year and are in contact with the organizers,.

The next race event is the ‘Historic Zandvoort Trophy’ (May 22-24).  Based on recent announcements by the Dutch Government, it is likely that this event will need to be postponed as well. We are currently waiting for information from the HARC, as the organizer of the event, if and when the event is can take place.

Our current assumption is that we will be able to organize a full race season with 6 events. The NKHTGT board is working hard to ensure we can deliver a full calendar and if needed, we will try to find other events, fitting our program, where we can participate.

In the unforeseen circumstance that we are not able to offer you a full 6 event season, we will compensate the drivers with a package deal pro rata the missing events, under the assumption that we will not make any costs for that specific event.

For the full picture, at this moment we have only paid the entire entry fee for the ‘Historic Zandvoort Trophy’ and down payments for the ‘Zolder Superprix’ and the ‘Le Mans Motors Cup’. All upcoming due payments will be postponed in consultation with the respective organizers. Be ensured that we remain in a healthy financial position.

We wish all our drivers, all club members and their families all needed strengthin these uncertain times and we sincerely hope that normal life soon resumes. We are looking forward to a great race season in the second half of 2020 and hope see you all healthy and well at the starting grid.

Met hartelijke groet, With best wishes,

Bert Mets – voorzitter/chairman
Erwin Boon – penningmeester/treasurer